Skip to content

HS Kurtulanlar Forum

HS Kurtulanlar Forum yorumları ve forum sayfası.

HS Kurtulanlar Forum, Köpek Memesi Hastalığı Kesin Çözüm HS Hastalığından Kurtuldum, HS den Kurtuldum yendim, Ter bezlerinden, Kıl kökü iltihabından, Kıl dönmesinden, Kurtulanların yorumları.

HS Kurtulanlar Forum

HS Kurtulanlar Forum, HS Hastalığından Kurtuldum, HS den Kurtuldum yendim, ter bezlerinden, kıl kökü iltihabından, kıl dönmesinden, kurtulanların yorumları ve paylaşımları.

HS Forum Kurtulanlar ve yorumları.

HS Forum, HS’den kurtulanlar, hastalığı yenenler, topluluklar, yorumları, ziyaretci defteri, Köpek memesi hastalığı, hs hastalığı tedavisi ve çaresi 2023 ve 2024 son olarak gelişmeler nedir?

HS Hastalığından Kurtulanlar organik tedavisi hakkında kullanıcı yorumlarını okumak için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.hidrozadenit.com/kullanici-yorumlari

HS Hastalığından Kurtuldum Yendim

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı.  Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kati tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumlar) Hidradenit süpürativa hastalığından kurtuldum.

Merhaba her insana ilk olarak şunu belirteyim ben 15 senedir hidradenitis süpürativa hastasıydım.  Fazlaca doktora gittim fazlaca tedavi gördüm 3 kere ameliyat da oldum her denilen bitkisel ilaç otlar çöplerde denedim.

Şu demek oluyor ki anlıycanız tedaviye yönelik herşeyi ısrarla uyguladım. 

Netice hep hüsran olmuştu Antibiyoksu 8 ay ilkin bir tandığımın tavsiyesi üstüne bunuda alıp deniyelim bakalım deyip kullanmaya başladım.  3 ay içinde tamamen kurtuldum sadece sonucu buraya yazamadım. 

Yazmakta önceleri istemedim bir ihtimal tekrarlar diye sadece ilaç biteli 4 ay oldu tekrarlama olmadı bu geçen zamandan sonrasında.  Hidradenitis süpürativa hastalığından kurtuldum diyebilirim. Hidradenit süpürativa hastalığından kurtuldum

Asla birşeye güvenim kalmamışken bu ilaç hayatımı tekrardan düzene sokmama vesile oldu.  Kullanmakta kararsız kalan insanlara bir tek pişman olmayacaklarını belirtmek isterim.

Yüce Allahım şifa versin bir an ilkin bu dertten sizler de kurtulun. İsteyerek yazmak informasyon verme gereğini kendime bir borç bildim sağlıkla kalınca.

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı.  Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kati tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumlar)

Merhaba ben terbezi iltihabı için almıştım 4 ay kullandım ilk 2. ayda iyileştim sadece

4 ay kullanmam gerekmiş 4 ay kullanımı tamamladım 3 ay daha bekledim şuan tam 7 oldu

ter bezlerinde herhangi bir problem kalmadı tekrarlamadı.

Antibiyoks hakkaten terbezleri için görkemli tesir etti 6 senedir fazlaca problemler yaşamıştım şimdi herhangi bir sorunum kalmadı.

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı. Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kati tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumlar)

Merhaba 4 aydır kullandım tamamıyla hidradenitis suppurativa kısaca hs hastalığından kurtuldum.

13 senedir bu hastalığı çekiyorum fazlaca tedavi yöntemi uyguladım kim ne derse yaptım.

Maalesef netice hep hüsran oldu bu antibiyoks denilen ilacı fazlaca yakınım araştırıp bulmuş tavsiye üstüne alıp kullanmıştım iyiki almışım.

Bu hastalığı ve dertlerini çeken yaşayan bilir şükür acılarım dindi düzgüsel yaşantıma döndüm şimdi kullanmayı bıraktım.

Olurya yine çıkarsa olmadı yine alır kullanırım inşallah gerek kalmaz kullanmak isteyenlere teredütsüz tavsiye ederim. Bu hastalıktan kurtulmanın tek yolu diyebilirim geçmiş olsun acil şifalar her insana ilacı üretenlerin de başarıların devamını dilerim.

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı, Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kati tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumları)

Fazlaca şey kullandım evet bende denemediğim yöntem kalmadı en sonunda tavsiyeler üstüne Atibiyoks kullandım tek çözüm bu oldu teşekkür ederim. Her insana tavsiye ederim. En azından deneyin derim bazı insanlarda geç iyileşme olmuş geç iyileşme doğaldır moralinizi bozmayın mühim olan iyileşmesi.

(HS Hastalığından Kurtuldum, Köpek memesi, Kıl kökü iltihabı, Hidradenitis suppurativa, Hidradenit süpürativa, Ter bezi iltihabı, kati tedavisi, Yendim, HS forum ve yorumları)

HİDRADENİTİS SUPPURATİVA BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

HS (KÖPEK MEMESİ ) HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI  İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER HAKKINDA BİLGİ ALIN !